DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, YAŞLI AMCA etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


YAŞLI AMCA

25 MART ÇARŞAMBA

IFPERFORMANCE

Yaşlı Amca; rock müzikle kurdukları ortak
bağ nedeniyle ilkokul yıllarından beri dost olan

KAPI

21:00

SAHNE

22:00

BİLET

35 TL

20 yaşında iki Ankaralı gencin hikâyesinin adı…

2012 yılında kendi şarkılarıyla albüm kaydetmeye karar veren Yaşlı Amca, bir yandan söz yazıp beste yaparken, diğer yandan arkadaş ortamında çekip sosyal medyada paylaştıkları müzik video’larıyla Ankara çevrelerinde hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Yaşlı Amca’nın “Sabaha Kadar” adını taşıyan ve 5 parçadan oluşan EP’si 17 Temmuz’da satışa açıldı ve ilk video EP ile aynı adı taşıyan parçaya çekildi. Video’ların genel yönetmenliğini Cihangir Ateşağaoğlu, yönetmenliğini Burak Barutçu üstlendi. Grubun fotoğrafları ve albüm kapak tasarımı Stüdyo 1A’dan Kenan Sunar’a ait. Yaşlı Amca; 2 parçasının remix’iniyse ise en başından beri kendilerine inanan iTunes’a özel olarak hazırladı.

“Sabaha Kadar” adlı ilk EP’siyle 24 Temmuz’dan itibaren diğer dijital platformlarda da boy gösterecek olan Yaşlı Amca; vokal ve akustik gitarda Artun Özoğlu; lead gitar ve geri vokalde Sarper Sonbay’dan oluşuyor. Gruba bas gitarda Hüseyin Tosun, davulda Barış Kutlu, perküsyonda Numan Tancan eşlik ediyor.

20’li yaşlarının başında olmalarına karşın yazdıkları etkileyici sözleri ve dinleyeni ilk anda yakalayan melodileriyle dikkat çeken Yaşlı Amca; Türkçe rock’ın gereksinim duyduğu “taze” kan olmaya çok güçlü bir aday…