DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


31 TEMMUZ ÇARŞAMBA

IFPERFORMANCE

Wannart & Movie Graf Tanışma Partisi

KAPI

20:00

SAHNE

21:00

BİLET

35 TL

Türkiye’nin kültür ve sanata dair içerik üretiminde iki önemli platformu olan Wannart ve Movie Graf IF Performance Hall Beşiktaş’ta bir araya gelerek takipçileriyle buluşuyor! BAHA ve Blea.’nın DJ performanslarıyla yer alacağı etkinlikte Wannart ve Movie Graf takipçileri tanışıyor, eğlence başlıyor!

Müzikten heykele, sinemadan resme, modadan teknolojiye birçok farklı alanda ürettiği yazıları ve sosyal medya içerikleriyle kısa zamanda geniş bir kitleye adını duyurmayı başaran Wannart, aynı zamanda Moviewa, Listenary, Wannagate, Wociety, Wanda ve Wannawave gibi farklı kategorilerde yayın yapan alt oluşumlarıyla birlikte yükselmeye devam ediyor.

Instagram ve Twitter’da edindiği 450.000 takipçi ile günden güne büyüyen Movie Graf, kısa sürede sinema ve televizyon dünyasının önde gelen oluşumlarından biri olmayı başardı. Film ve dizilerden sahneler, öneriler, güncel ve güvenilir haberler paylaşan Movie Graf, Türkiye’deki sinema ve televizyon kültürünün artmasına yardımcı olmaya çalışan interaktif bir sayfa olma prensibiyle yoluna devam ediyor.