DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, ULCERATE etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


ULCERATE

10 NISAN ÇARŞAMBA

IFPERFORMANCE

Ulcerate 10 Nisan Çarşamba IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

KAPI

20:00

SAHNE

21:30

BİLET

70 TL

2009’da kurulan ve 10 yıldır ülkemiz metal sahnesine katkıda bulunmak adına faaliyet gösteren pasifagresif.com, 10. yılını dehşet bir geceyle kutluyor!

Yarattığı boğucu ve nefes kesici death metal karakteriyle türe sıra dışı, özgün ve ezici bir bakış açısı getiren ve 10 yıldan uzun süredir türün sınırlarını zorlayan Yeni Zelandalı grup ULCERATE ilk kez Türkiye’ye geliyor!

“Everything is Fire” ve “The Destroyers of All” gibi albümlerle 2000’lerin en değerli teknik death metal oluşumlarından biri hâline gelen ULCERATE, son albümü “Shrines of Paralysis”le bir kez daha eşsiz yapısını gözler önüne sermişti. Grubun death metal kavramını alıp büken, normlar dışına taşıyan ve şekilden şekle sokan karakteri; iç içe geçmiş sarmallarla korkunç bir ses duvarı yaratan gitarları; dinleyicinin üstüne karabasan gibi çöken vokalleri ve death metal dünyasının son yıllardaki en etkileyici davul perfrormanslarından biri ile ULCERATE, 10 Nisan’da IF Performance Hall’daki metal tutkunlarına belki de daha önce tanık olmadıkları türde bir deneyim sunacak.

Gecede ULCERATE’e, bu yıl çıkan “Abiogenesis” albümüyle ülkemizin en önemli death metal gruplarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlayan BURIAL INVOCATION ile 2018’in en değerli brutal death metal albümlerinden biri olan “Desolated Realms Through Iniquity”yi çıkaran ve dünya genelinde büyük ilgi gören MOLESTED DIVINITY eşlik edecek. BURIAL INVOCATION değişken yapılı, kapkaranlık ve akılda kalıcı death metaliyle; MOLESTED DIVINITY ise balyoz gibi inen şiddetiyle gecenin adrenalinini yükseltecek.

Death metal adına bugüne dek ülkemizde göreceğimiz en dehşet verici performanslardan birine tanık olmak ve bu üç mükemmel grupla death metalin 3 farklı yaklaşımına doymak için 10 Nisan’da IF Performance Hall Beşiktaş’taki şanslı kalabalığa siz de katılın! Organizasyon Vera Müzik.

10 Nisan Çarşamba | Ulcerate