DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


08 MART CUMA

IFPERFORMANCE

%100 Metal katkılarıyla gerçekleşen Laneth Bir Gece’nin üçüncüsü 8 Mart Cuma akşamı IF Performance Hall Beşiktaş’ta yapılıyor.


THE CLIMB
OBJEKTİF
CULTUS
PAGAN
RAZOR (plays Kramp)
DJ NIKKI WILD (after show)

Bu etkinlikte sahne alacak isimlerin ilki olan The Climb, 2000’li yılların başında yaptığı iki albümle müzik dünyasına damga vurmuştu. Geçen sene tadı damağında kalanlar için The Climb yeniden Laneth Bir Gece’de. The Climb’ın yanı sıra köklü gruplarımızdan Objektif, 20 küsur yıl aradan sonra sırf bu konser için bir araya gelen Cultus ve Pagan grupları da gecede yer alan diğer isimler. Gecenin açılışını ise Kramp şarkılarından oluşan setiyle Razor yapacak. Konserler bittiğinde gece Nikki Wild’ın DJ performansı ile devam edecek.

LANETH BİR GECE HAKKINDA…

Laneth, 1991-1994 yılları arasında yayınlanan Türkiye’nin ilk iki fanzininden biri. Aradan 25 yıl geçmesine rağmen ismi ve etkisi hala konuşuluyor. Bunun başlıca sebebi son iki yıldır o günleri yadetmek adına “Laneth Bir Gece” ismi altında bir gece düzenleniyor olması. Biletleri günler öncesinden tükenen daha önceki iki etkinlikte Pentagram, Metalium, Kronik, Radical Noise, Asafated, Rashit, The Climb, Tünay Akdeniz, Murder King, Razor gibi isimler sahne aldı. Asafated, Rashit ve The Climb’ın yıllar sonra sırf Laneth Bir Gece için yeniden biraraya geldiğini de belirtmek gerek. Tünay Akdeniz ise 40 yıllık müzik hayatının ilk konserini Laneth Bir Gece-2’de verdi. Şimdi sıra Laneth Bir Gece III’te…

Yıllarca unutulmayacak bu geceyi kaçırmayın.

KAPI

20:00

SAHNE

20:30

BİLET

%100 Metal katkılarıyla gerçekleşen Laneth Bir Gece’nin üçüncüsü 8 Mart Cuma akşamı IF Performance Hall Beşiktaş’ta yapılıyor.