Nasıl Bir Yer?

Yeniden Bakış

 • Açılış
  Kapanış

  20:00 - 04:00
 • Çalışma
  Günleri

  Salı - Ctesi
 • Adres

  Bulvar 216 Barboros Mah. Ataşehir Bulvarı Gelincik Sk. Batı Ataşehir / İstanbul +90 (216) 688 15 30

2005 yılından bu yana Ankaralıların “iyi müzik” ihtiyacını doyasıya karşılayan IF Performance Hall, Ankara’nın İstanbul karşısında yaşadığı “deniz mağduriyeti”ni, İstanbul’un “iyi müzik, kaliteli eğlence” konusunda yaşamaması adına İstanbullu müzik severlerle Ataşehir’de buluştu. Bir Gönül Adamları projesi olan IF Performance Hall, iyi müzikte tek kıstası “gitar solosu” olmayanları bir hayli memnun edecek.

If Performance Hall, profesyonel performans vizyonu doğrultusunda sahip olduğu genç kadro, eşsiz atmosfer ve kaliteli ses-ışık sistemiyle, dünyanın en iyi müzik festivallerinin ambiyansını ayağınıza getiriyor. Özgün tasarım, kaliteli müzik ve yenilikçi eğlence kültürünü; 250 m2 brüt, 140 m2 net müşteri kullanım alanı içindeki 1 adet barı ve 8 kişilik performans sahnesi ile sizlerin keyfine sunuyor. İlk açıldığı günden bu yana yalnızca ulusal değil, uluslararası sanatçılar tarafından da “çalınacak en profesyonel mekan” mottosu dahilinde oldukça rağbet görmektedir. Düzenli etkinlik kültürünü, “sosyal ihtiyaç tedarikçisi” vizyonuyla felsefe haline getiren If Performance Hall, Ankara’nın ilham verdiği mizah anlayışıyla sahip olduğu görsel iletişim dili ve özgün iç mekan tasarımı ile ne yazık ki İstanbul’un en popülerlerine ayıp edecek.

 • İnsanoğlu, dinlediği müziğin insanı olur.
 • Müzik bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır.
 • Evrene ruh,zihne kanat, hayallere hacim katar. Müzikle uğraşan insan “farklı”dır.

Dostlarımız

2005'ten bu yana bir çok dost edindik. Konser ve etkinliklerimizin yanısıra organizasyon ve projelerimizde de yanımızda olan dost markalarımızla sadece Ankara çapında değil ulusal çapta paylaşımlarda bulunuyoruz.