DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


27 EKIM PAZAR

IFPERFORMANCE

Cumhuriyet Bayramı'nı 27 Ekim Pazar günü yine özel bir partiyle IF Performance Hall Beşiktaş'ta Uninvited Jazz Band ile canlı müzik eşliğinde kutluyoruz!

KAPI

20:00

SAHNE

20:15

BİLET

35 TL

Parti öncesi herkese açık Lindy Hop deneme dersimiz 20:15’te!
Arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın 🙂

Ve geceye özel sürprizlerimiz var !!

Gecede yine bir çekiliş yapıyoruz ve çekilişe katılan 6 şanslı kişiye Postmodern Jukebox davetiyesi veriyoruz, kaçırmayın 🙂

Ve yine gecenin sonunda en sosyal dansçıları seçiyoruz 🎈🎈🎈
Gecenin en sosyal 4 dansçısına da Postmodern Jukebox davetiyesi veriyoruz🎁🎁🎁🎁 En çok dans pistinde görülen, en çok dans eden, en çok eğlenen siz olun, en sosyal dansçı olun 🎊🎊🎊

Kapı Açılış: 20:00
Lindy Hop Atölyesi: 20:15-21:00
Canlı müzik: 21.30
DJ B. Old
Giriş 35 TL

Uninvited Jazz Band

Farklı ülkelerden müzisyenlerin bir araya gelmesiyle oluşan Uninvited Jazz Band, swing ve New Orleans tarzı cazı müzikseverlerle buluşturuyor. Uninvited Jazz Band’in sıcak ve eğlenceli repertuvarıyla zamanda yolculuğa çıkarken yerinizde durmakta zorlanacaksınız.

İstanbul Lindy Hoppers

1920’lerde yeşeren swing kültürünü ve bu dönemin en eğlenceli ürünü olan Lindy Hop dansını 2007’den beri İstanbul’da yaşatan dans okuludur. İstanbul Lindy Hoppers, düzenlediği çeşitli etkinliklerle ve oluşturduğu geniş swing topluluğuyla Rock’n Roll’un da atası sayılan Lindy Hop dansının çoşkusunu daha geniş kitlelere paylaşmayı amaçlamaktadır.

#istanbullindyhoppers
instagram | facebook | youtube