DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, GEOFF TATE's OPERATION MINDCRIME etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


GEOFF TATE's OPERATION MINDCRIME

10 ŞUBAT PAZAR

IFPERFORMANCE

"Geoff Tate's Operation Mindcrime" 10 Şubat Pazar IF Performance Hall Beşiktaş'ta!

KAPI

20:00

SAHNE

21:30

BİLET

110 TL

Geoff Tate’s Operation Mindcrime 10 Şubat Pazar IF Performance Hall Beşiktaş’ta!

Progresif metalin en büyük topluluklarından Queensrÿche’ın efsanevi vokali Geoff Tate, Operation: Mindcrime projesi ile %100 Metal konserleri kapsamında 10 Şubat’ta İstanbul’da.

Kurucusu olduğu Queensryche, 1984 yılında çıkardıkları ilk albüm “The Warning” ile dikkatleri üzerlerine çekti, 1986 tarihli ikinci albüm “Rage for Order” ile kendini kanıtladı. 1988 yılında yayınladıkları kült albüm “Operation Mindcrime” ise grubu Rock/Metal dünyasında çok ciddi ve önemli bir yere getirdi. Tüm zamanların en iyi konsept albümlerinin arasında gösterilen “Operation Mindcrime” döneminde Pink Floyd’un The Wall albümüyle kıyaslanabilecek kadar ilgi görmüştü. 1990 tarihli “Empire” ile zirvedeki yerlni sağlamlaştıran grup, bu albümdeki Silent Lucidity yılın en iyi rock şarkısı ödülünü aldı ve Grammy ödülüne layık oldu.

Grubun efsane vokalisti Geoff Tate; kişisel projesi Operation: Mindcrime ve aynı ismi taşıyan efsane albümün 30. Yılı şerefine çok özel bir konser vermek üzere %100 Metal katkılarıyla, 10 Şubat 2019’da IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde.