DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, DAVID ELLEFSON - Basstory etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


DAVID ELLEFSON - Basstory

13 MART ÇARŞAMBA

IFPERFORMANCE

"David Ellefson - Basstory" 13 Mart Çarşamba IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

KAPI

20:00

SAHNE

21:30

BİLET

90 TL

“David Ellefson – Basstory” 13 Mart Çarşamba IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

“Basstory” ile David Ellefson; 13 Mart’ta İstanbul IF Beşiktaş sahnesinde Megadeth ve metal müzik severlere eşsiz bir müzik etkileşimi yaşatıyor olacak. 

Grammy Ödüllü Megadeth grubunun bas gitaristi, yazar, girişimci Metal müzik ikonu David Ellefson, en yeni kişisel projesi BASSTORY turu dahilinde iki özel performans için ülkemizde.

“Basstory: An Intimate Evening of Riffs and Repartee with David Ellefson”

Basstory; ünlü müzisyen ile samimi bir müzik gecesi vadediyor; solo bas performansını özgün ve meşhur hikaye anlatımıyla birleştiriyor Ellefson; Rock N ’Roll adıyla verdiği mücadele ve zaferlerin detaylarını anlatıyor.

BASSTORY ayrıca özel merchandise ve daha fazlasını içerecektir.

Ellefson şöyle diyor: “Bas klinikleri hep oldu hayatımda. Birkaç sene önceyse My Life With ‘Deth kitabımı desteklemek için Avustralya’da inanılmaz derecede iyi geçen bir konuşma turu yaptık ve hayranlarla tanışıp bir araya gelme fırsatını daha samimi bir seviyede yaşamak harikaydı. Mesleki hayatımın bu önemli parçaları, beni BASSTORY’u oluşturmaya yaklaştırıldı. Hayranlar sadece sevdikleri bas rifflerin bazılarını duymakla kalmayacak, aynı zamanda arkasındaki hikayeleri de duyacaklar. Çoğu zaman küçük, samimi Rock kulüpleri / Müzik okullarına gideceğiz, zaten her şey bu şekilde başladı ve hayranlarımın bu şovu deneyimlemelerinden gerçekten de heyecan duyuyorum. ”

“David Ellefson – Basstory” 13 Mart Çarşamba IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!