Lindy Hoppers

IF Performance Hall Beşiktaş Sahnesinde!!!

Dans Gecesi

Party
2018
Etkinlik Başlangıç20:15Kapı Açılış 20:00
Bilet Ücreti25 TL Satın Al
hatırlat

 

11 Kasım Pazar akşamı harika bir partiyle IF Performance Hall Beşiktaş'tayız!

Üstelik Fransız swing caz grubu Swing Vandals canlı müziğiyle misafirimiz olacak.

Parti öncesinde, herkese açık bir "lindy hop başlangıç atölyesi" yapılacak. Daha önce hiç denemediyseniz bizimle birlikte bu keyifli dansla tanışabilirsiniz. 

20.00 - Kapı Açılış 
20.15 - Lindy Hop ile Tanışma / Herkese Açık Tanıtım Dersi 
22.00 - Canlı Müzik / Swing Vandals
Giriş: 25 TL

#istanbullindyhoppers
instagram | facebook | youtube

Swing Vandals

With more than 300 concerts and festivals in France and Europe, Swing Vandals draws on many musical influences around Mediterranean and American swing music. From Greece, Italy and France to the United State, they explore a vibrant swing at the crossing of Django Reinhardt big band works and famous jazz singers such as Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Cecile McLaurin and Sarah Vaughan.
During 3 years they have perform for a lot of dance schools in Europe such as :

Studio hop (France), King Louis Club (Toulouse), Ilot Balboa (Lille). Easy Swing (Brussels), Swing Cat (Barcelona). They have a special repertoire perfectly adapted to Lindy-hop and swing dance in general.


İstanbul Lindy Hoppers

İstanbul Lindy Hoppers, 1920’lerde yeşeren swing kültürünü ve bu dönemin en eğlenceli ürünü olan Lindy Hop dansını 2007’den beri İstanbul'da yaşatan dans okuludur. İstanbul Lindy Hoppers, düzenlediği çeşitli etkinliklerle ve oluşturduğu geniş swing topluluğuyla Rock'n Roll'un da atası sayılan Lindy Hop dansının çoşkusunu daha geniş kitlelere paylaşmayı amaçlamaktadır.