Ross The Boss

IF Performance Hall Beşiktaş Sahnesinde!!!

Rock

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç20:30Kapı Açılış 19:00
Bilet Ücreti60 TL Satın Al
hatırlat
Ross The Boss IF Performance Hall Beşiktaş Sahnesinde!!!

" Ross the Boss - Mood Live " IF BEŞİKTAŞ Sahnesinde...

MANOWAR'ın unutulmaz gitaristi ROSS THE BOSS 25 Mayıs'ta İstanbul'da MANOWAR'ın unutulmaz albümleri Kings Of Metal, Fighting The World, Sign Of The Hammer, Hail To England, Into Glory Ride ve Battle Hymns'ten şarkılar çalacak!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 METAL serisi ünlü Heavy Metal grubu MANOWAR'ın orijinal gitaristi ROSS THE BOSS konseri ile devam ediyor.

25 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul'un yeni konser mekanlarından IF Performance Hall Beşiktaş'ta gerçekleşecek olan konserde ROSS THE BOSS ve grubu "Hail And Kill", "Blood Of My Enemies", "Battle Hymn", "Sign Of The Hammer" ve birçok önemli MANOWAR şarkısını çalacak.

MANOWAR'ın adını Metal tarihine altın harflerle kazıdığı ilk 6 albümündegitaristlik yapan ROSS THE BOSS, bu dönemdeki birçok önemli MANOWAR şarkısına da imza atmıştır. 

Davulda bir dönem MANOWAR'ın davulculuğunu yapmış olan Rhino'nun da olduğu ROSS THE BOSS kadrosunda basgitarda SYMPHONY X'ten Mike Lepond ve vokalde Marc Lopes yer almakta.

%100 METAL'in katkıları ile gerçekleşecek ROSS THE BOSS konseri İstanbul'un yeni ve en önemli mekanlarından biri olacak olan IF Performance Hall Beşiktaş'ta gerçekleşecek.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Warrel Dane, Moonspell gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde MANOWAR hayranları bir araya gelecek.

%100 METAL kapsamında gerçekleşecek ROSS THE BOSS İstanbul konseri 2017 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

Sonrasında

DJ PERFORMANS

00:30 - 00:30
Etkinlik Açıklama

DJ PERFORMANS