Sophie Hunger

IF Performance Hall Sahnesinde...

Folk / Funk / Jazz

Canlı Performans
2018
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 21:00
Bilet Ücreti40 TL Satın Al
hatırlat

"SOPHIE HUNGER" 17 Kasım Cumartesi IF PERFORMANCE Hall'de!!!

İsviçre’nin büyülü sesi Sophie Hunger ilk kez Ankara'da!

16 Kasım'da sahne alacağı İstanbul MIX Festival konserinden hemen sonra 17 Kasım’da Altus Kültür-Sanat organizasyonuyla IF Performance Hall'de muhteşem bir performans için Ankaralı müzikseverler ile buluşacak! 

Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VVH08/ANKARA/tr

2015 tarihli son albümü Supermoon ile birlikte Berlin müzik sahnesinde aktif bir oyuncu olan Sophie Hunger’ın müziği, çok sesli olmasının yanında Hunger’ın konuştuğu dillerden de esinlenen, özgün bir müzik. Söz yazarlığında sıkça İngilizce, Almanca, Fransızca ve ana dili olan İsviçre Almancası kullanımıyla kendi diskografisinde de çeşitliliği yakalayan Hunger, Oscar adaylığı olan Fransız yapımı “My Life as a Zucchini” filmi için yeniden yorumladığı “Le vent nous portera” ile dikkatleri üzerine çekti. Avrupa müzik sahnesinin adından sıkça bahsettiren yıldızlarından biri olan Hunger, gerçek ismiyle Emilie Welti, “Sophie Hunger” projesini, “Solo kaydedilmiş, sanatçılar ve ustalar tarafından uzun zamandır sevilen bir sanatçının zihninin alacakaranlığında gerçekleşen bir yolculuk. Ve bu sanatçı, Anglosakson dünyaya bayrağını dikmek üzere.” sözleriyle anlatıyor. 

2018 yılında çıkardığı “Molecules” adlı albümünün tanıtım turnesi kapsamında ilk defa Ankara’da sahne alacak bu muhteşem sesi kaçırmayın!

Kapı Açılış 21.00
Sophie Hunger 22.00
Fresh! 00.30
Giriş 40 TL
Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VVH08/ANKARA/tr

ifperformance.com
facebook.com/ifperformance
twitter.com/ifperformance
instagram.com/ifperformance

Sonrasında

Fresh!

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans