Erdem Yener

IF Performance Hall Sahnesinde...

Rock

Canlı Performans
2018
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 21:00
Bilet Ücreti25 TL Satın Al
hatırlat

Erdem Yener 1981 yilinda Iskenderun'da dogdu.Muzigin yani sira; karikatur, oyunculuk, radyo programciligi ve danscilik ile ilgilenen muzisyen, ergenlik cagindan itibaren tum bu alanlarda da var olmaya calisti. 


13 yasinda sarki yazmaya baslayan Yener, 18 yasinda gitar calmaya basladi ve Ankara'da, +4 isimli ilk ve tek grubunu kurdu. 5 yil boyunca Ankara merkez olmak uzere, bir cok sehirde bar programi ve konserler vererek, gerek cover sarkilar, gerek kendi sarkilariyla bir cok seyirciye ulasti. 
Erdem Yener, 2003 yilinda Istanbul'a yerlesti ve Kedi Muzik'te bir sure mutfagi topladiktan sonra muzik yapmaya basladi. Bu cati altinda bir cok film muzigi, album ve jingle projelerinde; soz yazari, besteci, aranjor, solist ve icraci sifatiyla gorev aldi. 
Muzigin yani sira bir film produksiyon sirketinde cast direktoru ve oyuncu kocu sifatiyla calisan ve gecmis yillarin birikimini topladigi "Kirli" isimli albumunden "Belki", "Hayvan" ve “Geç” isimli şarkılarını kliplendiren Yener, Haziran ve Temmuz ayında Türkiye'nin neredeyse tüm bölgelerini kapsayacak büyük turnesiyle sevenleriyle buluşuyor.

Sonrasında

Canlı Karaoke Band

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Karaoke (Girişler Ücretsiz)