Zerrin Mete

IF Performance Hall Sahnesinde...

Alternatif / Rock

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 21:00
Bilet Ücreti25 TL Satın Al
hatırlat

Kendine özgü tarzı ve güçlü sesi ile Türk Rock camiasının nitelikli kadın vokallerinden Ankaralı müzisyen Zerrin Mete'nin  GEÇİP GİDEN isimli albümü Aralık ayında dijital platformlarda yayınlandı. 

10 yıldır müzik çalışmalarına İstanbul'da devam eden Zerrin Mete Albümünü İstanbul ve Ankara’da kaydetmiş.Güçlü sesi, çarpıcı gitar soloları, müziğin business'a! kurban edilmediği yıllardan kalan içten melodiler ile her yaş ve tarzdan rock dinleyicisinin kendisine ait bir parçayı yaşayacağı bir albüm olmuş.

Uzun yıllara dayanan kaliteli müziğin parçası olma serüveninde gerek H2000 festivalinin unutulmaz yeni yetenekler yarışmasının birincisi Parmakizi Grubu, DoRock’çıların yakından tanıdığı ROCKZEN gerekse de yıllar içinde görev aldığı birçok grupta vokali ve müzikalitesi ile adından söz ettiren, aynı zamanda yetiştirdiği öğrenciler’in projelerine verdiği destekle ülkemizde kaliteli müziğe gönül verenler arasında saygın bir isme sahip olan Zerrin Mete, albümünde  ilkeli, kaliteli, bağımsız ve salt müziği odak noktasına alan tarzından vazgeçmemiş.

Sonrasında

Canlı Karaoke Band

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Karaoke