Mama İçin Dinle!

IF Performance Hall'de...

Rock

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç17:00Kapı Açılış 16:30
Bilet ÜcretiÜcretsiz
hatırlat
Mama İçin Dinle! IF Performance Hall'de...

Merhaba pati dostları

2014 Mayıs ayından bu yana; başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de ki sahipsiz hayvanların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren Me-How? ekibi olarak; yardıma muhtaç patili dostlarımız için sizlerleyiz.

Her sene sokaklarda yaşam mücadelesi veren dostlarımız adına hayvan sever dostlarımız ve Ankaralı müzik grupları ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Can dostlarımızın tedavilerine destek olup sıcacık yuvalar bulmalarına yardımcı oluyoruz. Mümkün olduğunca karınlarını doyurmaya çalışıyoruz.

7 Mayıs 2017'de de katılımın bilet ile değil mama ile sağlanacağı "Mama İçin Dinle" konser etkinliğimize desteklerinizi bekliyoruz.
Yardıma muhtaç tüm dostlarımız için el ele diyor, tüm hayvan sever dostlarımızı bol patili, bol mamalı, bol eğlenceli bir gece için konserimize bekliyoruz.

Me-How? Mama İçin Dinle Sokak Hayvanlarına Yardım Konseri... 
* Bu etkinliğe giriş biletle değil mama ile gerçekleşecektir. 
* Konsere giriş yapmak isteyen pati dostlarının kedi ya da köpek maması getirmesi yeterlidir. 
* Konser sonunda toplanan mamalar muhtaç sokak hayvanlarının ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacaktır. (Yardımda bulunacağımız bölgeler tek tek açıklanacaktır) 
* Kapıda mama satışı olacaktır. 
* Ses ve kalabalıktan olumsuz etkilenmemeleri adına konser alanına patili dostlarımızın getirilmemesini rica ediyoruz. 
* Etkinliğimize şehir dışından destek vermek isteyen ya da detaylı bilgi almak isteyen hayvan severler 05332942329 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir yada facebook sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirler.
Tüm hayvan severleri etkinliğimize bekliyoruz...

♫ Büyük Birader
♫ MoJo ToWn
♫ Wicca
♫ Karakedi
♫ A Kind Of Vision
♫ Nokta Bnd
♫ Hicri Bozdag
♫ Sweet/Sour
♫ Mezozoik