Michelle Gurevich (Chinawoman)

Gri Balkon İle Oradakiler

Slowcore / Art-Pop

Canlı Performans
2017
Etkinlik Başlangıç22:00Kapı Açılış 21:00
Bilet Ücreti60 TL Satın Al
hatırlat

"Gri Balkon ile Oradakiler: Michelle Gurevich (Chinawoman)"  16 Mayıs Salı IF Performance Hall Sahnesinde!!!

Kanada doğumlu yaşamını Berlin’de sürdüren yönetmen, şarkıcı ve söz yazarı Michelle Gurevich, eski sahne ismi ile Chinawoman, bağımsız etkinlik serisi Gri Balkon ile Oradakiler kapsamında ilk kez Ankara’da.

Görkemli retro motifleri samimiyet ile yoğuran Michelle Gurevich, akılda kalıcı melodileri, parçalarının trajikomik yapısı ve çekiciliğiyle dinleyiciye hisli ve sinematik anlar sunuyor. Daha önce Chinawoman adıyla üç stüdyo albümü yayımlayan Gurevich, 2016 yılında ‘New Decadence’ albümü ile müzikal kariyerine Michelle Gurevich olarak devam ediyor.

Doğu Avrupa başta olmak üzere kendine kalıcı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturan Michelle Gurevich, Sovyet kökenine ek olarak, 70ler Avrupası, Aznavour, Yoko Ono, Zeki Müren, Adriano Celentano ve Lucio Dalla gibi isim ve akımlardan etkilenmiştir.

Çarpıcı sesi, sürükleyici ve sıra dışı atmosferi ile aklında yer etmeye hazırlanan Michelle Gurevich, 16 Mayıs Salı akşamı IF Performance Hall’da.

“Güzel vakit geçireceğiz, değil mi?”

http://michellegurevich.com/
https://michellegurevich.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/michellegurevich

Avantajlı Ön Satış: 40 TL (+ Biletix hizmet bedeli) ( Sınırlı sayıda Biletix'te.)
Ön Satış: 50 TL (+ Biletix hizmet bedeli) (Biletix ve IF Performance Hall'da)
Kapı: 60 TL
Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/UFF80/ANKARA/tr

Canada born, Berlin based director, songwriter and singer Michelle Gurevich, formerly known as Chinawoman, will perform her first Ankara show within independent event series Gri Balkon ile Oradakiler.

Maneuvering between grandiose retro motifs and a surprising sincerity, Michelle Gurevich’s songs are tragicomic, melody-driven, sentimental and suspended in shadowy glamour. Having released 3 albums under the moniker of Chinawoman, she now continues as Michelle Gurevich with her 4th and latest release ‘New Decadence’.

In addition to her Russian roots, Michelle Gurevich has been influenced by names and movements such as Aznavour, Yoko Ono, Zeki Müren, Adriano Celentano, Lucio Dalla and 70s Europe. 

Michelle Gurevich is ready to conquere your heart with her impressive voice and cinematic atmosphere on 16 May at IF Performance Hall.

“We will have a good time, won’t we?”

http://michellegurevich.com/
https://michellegurevich.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/michellegurevich

Limited Early Bird Tickets: 40 TRY (+ Biletix service charge) (Available at Biletix)
Advance Tickets: 50 TRY (+ Biletix service charge) (Available at Biletix and IF Performance Hall)
Door: 60 TRY
Tickets: http://www.biletix.com/etkinlik/UFF80/ANKARA/en

Sonrasında

Bizimkiler

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans