Hawaiian Party

IF Performance Hall'de...

Pop/Soul/R&B/Funk

Party
2017
Etkinlik Başlangıç21:00Kapı Açılış 20:30
Bilet Ücreti25 TL
hatırlat
Hawaiian Party IF Performance Hall'de...

"HAWAIIAN PARTY" 18 Mart Cumartesi saat 21'de IF PERFORMANCE HALL'de!!!

Ankara Çukurca Leo Kulübü olarak her geçen gün yeni projelere adım atmaya bununla birlikte farkındalık yaratmaya devam ediyoruz ve baharın gelişini IF Performance Hall’in ev sahipliğinde ‘Hawaiian Party’ ile kutluyoruz.
Gece boyunca sahnede Cagan & Cagan ve tanerman canlı performanslarıyla partinin coşkusunu en yüksekte tutacaklar.
Parti gecesi sürpriz çekilişler sonucunda ödüller sahiplerini bulacak.
1. IF Performance Hall – Zakkum Konserine 2 kişilik bilet.2. Jolly Joker Ankara – Levent Yüksel konserine 2 kişilik bilet.3. Sürpriz bir içecek.4. 2 Kişiye tropikal meyve sepeti.5. ZARA’dan sürpriz hediye.6. D&R’dan 25₺ değerinde hediye kartı
Kapılar saat 20:30’da açılacak olup 23:00’a kadar elde edilecek gelir Ankara Çukurca Leo Kulübü olarak ilk kez gerçekleştirilecek olan sosyal hizmet etkinliğimiz ‘Sınırsız Kalpler’ projesine aktarılacaktır.
Sınırsız Kalpler Nedir?
Genç mültecileri güçlendirerek uyum süreçlerini desteklemeyi ve bu yolla sivil alanda gençlik ve insani yardım çalışmaları temelinde sosyal etki oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje kapsamında, mültecilere sosyal hayat kazandırmaya yönelik aktiviteler gerçekleştirilecektir. Proje ile 18-30 yaş arasındaki mülteci gençlerle, ülkemiz gençlerin bağının güçlendirilmesi sağlanacaktır. Aynı zamanda iki taraflı uyum sürecine katkı sağlamayı hedeflemektedir.Çalışmalar, Genç Mültecileri Destekleme Projesi ekibiyle beraber yürütülecektir.
facebook.com/CukurcaLeotwitter.com/CukurcaLeoinstagram.com/cukurcaleo/
Ve Sahne...
Cagan & Cagan
Çağan Elbistanlıoğlu ve Çağan Şişmantürk 2013 yılında DJ'lik kariyerlerine "Duo" olarak başlama kararı aldılar. Çağan & Çağan, ilk önce Ankara Bestekar'ın popüler mekanlarından Puhu'da iki yıl boyunca "Resident Dj"lik yaptılar. Bunun yanı sıra Babavanga, IF Performance Hall gibi mekanlarda da kabine geçmişlerdir.Bu iki yılda dinleyiciler tarafından büyük beğeni kazanan ikiliden Çağan Şişmantürk 'Sarı', Çağan Elbistanlıoğlu 'Kara' olarak anılmaya başladılar.Cagan & Cagan bu süre zarfında Hacettepe Üniversitesi HUFEST15 ve Ankara'nın en büyük elektronik müzik festivali olan SOC (Sound of Capital)'daki sahne performanslarıyla dinleyicilerin büyük beğenisini topladılar.
tanerman
Tanerman (23 Mayıs 1990, İstanbul) müzik prodüktörü, DJ, beatmaker.Yeni akım R&B / Hip Hop / ve Trap dallarında alternatif çalışmalarıyla, Mercan, Bedük, Anıl Piyancı, Sansar Salvo, Erci E, Aga B, Sansar Salvo gibi isimlere yaptığı altyapı/remixler ile ve kasım 2015'te yayınladığı, iTunes Türkiye Hip Hop/Rap listesinde 1. numaraya kadar yükselmiş ilk prodüktör albümü "Tanerman EP" ile bilinmektedir. 

Sonrasında

Fresh!

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans