FuckUp Nights Vol. I

Başarısızlık Hikayeleri

Başarısızlık Hikayeleri

Söyleşi
2017
Etkinlik Başlangıç20:30Kapı Açılış 19:30
Bilet Ücreti20 TL Satın Al
hatırlat
FuckUp Nights Vol. I Başarısızlık Hikayeleri

FuckUp Nights Nedir?

Öncelikle ‘Fuck up’ terimi sizi şoka sokup, zihniniz olmaması gereken yerlere götürmesin! 'Fuck up’ demek, çuvallamak , batırmak, özetle yaptığın her ne işse başarısız olmak demek.

Hiç başlamadığın bir projede başarısız olma olasılığın %100.
Dolayısı ile bir işi yapmaya karar verip yola çıktığında, kaybedeceğin hiçbir şey yok. Süper değil mi?

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.
Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz.

Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik.

Neler Olacak?
Çoğunuzun tanıdığı, motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı (Fuckupper entrepreneur/fuckupreneur) bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız :)

* Mehmet Auf
Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş MAerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Emre Aksoy
Internet sektörüne 2000'lerin başında giriş yapan ve pek çok start-up projede görev alan Emre Aksoy, Türkiye'nin önde gelen online medya şirketlerinde çalıştıktan sonra Start-up ekosistemini daha iyi anlayabilmek için 2013 yılında California'ya yerleşti. Şu an Branch Metrics'in Türkiye Evangelist'i olarak çalışıyor.

* Umutcan Duman
2015 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Daha önce de ESTIEM (Avrupa Endüstri Mühendisliği ve İşletme Öğrencileri) dahilinde eğitimler vermiş, StajUp.com ve Conection Raiser şirketlerinin kuruculuğunu yapmıştır. Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow Programı’nın bir parçasıdır. Kendisi şu an üç arkadaşıyla kurduğu "Evreka" adındaki şirketin CEO'su ve Kurucu Ortağı'dır.

* Sertaç Doğanay
İstanbul Tıp Fakültesi’nde büyük keyifle okumasının başlıca sebepleri arasında, öğrencilik döneminde yaptığı radyo programcılığı, parti organizatörlüğü - DJ’liği ve uluslararası tıp öğrencileri kongresinin düzenleme kurulunda yer alması vardır. İlaç sektöründeki 10 yıllık pazarlama ve satış yönetimi kariyerinin ardından, 2010 yılından beri sosyal medya ve dijital pazarlama alanında çalışmaktadır. Teoride bir X, pratikte bir Y kuşağıdır.

 

Sonrasında

Fresh!

00:30 - 04:00
Etkinlik Açıklama

Canlı Performans