DAVETİYE KAZAN

Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin, ZEYNEP BASTIK etkinliğine davetiye kazanma şansı yakalayın.
Aynı isim için gönderilen birden fazla form dikkate alınmayacaktır.


ZEYNEP BASTIK

04 MAYIS CUMARTESI

IFPERFORMANCE

8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale'de dünyaya
gelen Zeynep Bastık müzisyen bir ailenin kızıdır.

KAPI

21:00

SAHNE

22:00

BİLET

40 TL

Eski bir Türk Halk Müziği sanatçısı olan anneannesi Kamuran Gurbet,bağlama sanatçısı dedesi Erol Atılgan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Konservatuarında öğretim görevlisi olan Teyzesi Eylem Atılgan Derçin sayesinde müzik ve sanatla iç içe bir çocukluk geçiren Bastık, ilköğretim ve liseyi İzmir’de okumuştur. Küçük yaşlarda başladığı dansı ise 2008 yılında “Anadolu Ateşi” ile profesyonelleştirmiştir. Müziğe, dansa ve aynı zamanda tiyatroya da ilgi duyan Bastık, özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri almış ve tiyatro oyunlarında rol almıştır.

2010 yılında Zeynep Bastık İzmir’de dönemin popüler cover grubu Jackpot ile tanışır ve profesyonel müzik hayatına da adım atmış olur. 2012’ye kadar Jackpot ile birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa’da sahne alan Bastık’ın yolu 2012’de Murat Dalkılıç ile kesişir. Müzik hayatına Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak devam eden Bastık, TV’de de ilk olarak Dalkılıç’ın “Bir Güzellik Yap” albümündeki “Lüzumsuz Savaş” düeti ile tanınır. Dalkılıç’ın vokalistliğine üç sene devam eden Bastık, 2014 yılında Promore etiketi ve Murat Dalkılıç desteğiyle ilk single’ı olan “Fırça”yı müzikseverlere sunar. Sonrasında ise vokalistliği bırakıp solo kariyerine ağırlık verir.

Oyunculuğa olan ilgisini asla kaybetmeyen Bastık, oyuncu menajeri Önem Günal ile birlikte bu alanda da profesyonel olarak çalışmaya başlar. İlk dizisi “Adı Mutluluk” ile 2015 yılında ekranlarda görünen Bastık, 2016 sonbaharında başlayan ve şu anda da vizyonda olan “Umuda Kelepçe Vurulmaz” isimli diziyle oyunculuk kariyerine devam etti.